Güney Avustralya

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Güney Avustralya

Güney Avustralya, Avustralya'nın güney orta kesiminde bir devlettir.
Güney Avustralya'nın ayırt edici kalitesi son derece vahşi doğasıdır. İşte Büyük Avustralya Körfezi'ne 100 km uzaklıktaki Bunda Kayalıkları, Nullarbor Ovası'nın ıssız toprakları ve Simpson çölünün kırmızı tepeleri. Başkent Adelaide ve “kiliseler kenti” olarak adlandırdı ve zengin kültürel mirasıyla tanındı. Barossa Vadisi üzüm bağlarının ve Fleurieu Yarımadası'nın korunan plajlarının yakınında yer almaktadır.
Güney Avustralya, diğer anakara ülkeleri ve Kuzey Bölgesi ile sınırları paylaşmaktadır; batıya Güney Avustralya, kuzeyine Kuzey Bölgesi, güneydoğuya Victoria, güneyine Büyük Avustralya Bight ile sınırlandırılmıştır.
Güney Avustralya'da ve özellikle Adelaide'deki evlerde satılık emlak fiyatları yükselmeye devam ediyor, son rakamlar medyan değerinin bir kez daha rekor seviyeye ulaştığını gösteriyor.
Üç aylık son rakamlara göre, Adelaide evinin ortanca değeri, son 12 ayda% 3.87, son çeyreğe göre% 0.43 artışla tarihi bir seviyeye ulaştı.

Bu büyümeye rağmen, Güney Avustralya, Avustralya’daki en uygun eyalet olmaya devam ediyor ve bu konuda birçok olumlu yön var.

Holdfast Körfezi kenti en iyi getiri sağlayan belediye bölgesiydi, emlak değerleri yıl için% 11.54, çeyrek için% 13.87 arttı.
2018 ve 2017 yılının ikinci çeyreğinde 10'dan fazla satışın olduğu eteklerinde, her ikisi de Adelaide'nin banliyölerinde bulunan St Georges ve Norwood, bir milyon dolarlık ortalamalara ulaşan tek banliyö idi. Aynı kriterlere göre, Henley Beach en yüksek büyümeyi kaydetti. Gayrimenkul değerleri% 23.46 olarak belirlendi.

Henley Meydanı'ndaki son yükseltme, Güney Avustralya'da satılık mülkle ilgilenen alıcılar için büyük bir çekiliş kartıydı.
Bu kıyı yaşam tarzını önemli ölçüde iyileştirdi ve şimdi insanlara olağanüstü bir kafe, restoran, mağaza ve bar seçeneği ve Güney Avustralya'da satılık birçok mülk fırsatı sunuyor.

Banliyöün konumu, sahile yakın, havaalanından beş dakika, Glenelg'den 10 dakika ve şehirden kolayca ulaşılabilir olması, Güney Avustralya'da satılık mülk arayan çok çeşitli alıcılar arasında inanılmaz popüler oldu. Doğu banliyölerinde birçok insan sahile inmek istiyor, bu yüzden banliyöye gelen çok para var ve kesinlikle Henley bölgesinde değerler yükselmeye devam edecek.

Yakında bulunan banliyölerin tümü, Seaton, Fulham ve Fulham Bahçeleri'ndeki popülerliği nedeniyle değer kazanıyor

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 22326

Satilik Tarım arazisi, Güney Avustralya, Barossa Valley, Adelaide, .

Reserved negotiation
Satilik
Tarım arazisi

250000 m²
satılık arsa
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB